Enter your keyword

DIREKTORI STAF

Professor Dr. Mohd Lazim Bin Abdullah

KETUA PEGAWAI MAKLUMAT

lazim_m@umt.edu.my
096683505

Siti Asmah Binti Asmayudin

Setiausaha Pejabat

asmah@umt.edu.my
096683188

Dr. Nor Omaima Binti Harun

Ketua E-Pembelajaran

omaima@umt.edu.my
096683199

Che Ku Noor Fatihah Binti Che Ku Ahmad

Pegawai Penyelidik Sosial

noorfatihah@umt.edu.my
096683729

Abdul Hadi Bin Ismail

Penolong Pegawai Tadbir

abdhadi@umt.edu.my
096683674

Karmiela Nazirah Binti Mohd Aripin

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

karmiela@umt.edu.my
096683839

Muhamad Safre Bin Muhamad Sani

Penolong Pendaftar Kanan

safre@umt.edu.my
096683828

Muhammad Ismail Afandi Bin Muda

Pegawai Tadbir

ismail.afandi@umt.edu.my
096683624

Muhamad Nizar Bin Mohamat Salleh

Pereka

m.nizar@umt.edu.my
096683613

Suhaida Binti Ismail

Pembantu Operasi

suhaida.i@umt.edu.my
096683839

Nur Amirah Binti Amiruddin

Pegawai Penyelidik Sosial

amirah@umt.edu.my
096683646

Norhana Binti Ruyob @ Ayub

Penolong Pegawai Tadbir

norhana@umt.edu.my
096683628

Norhidayah Binti Mohamed

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

norhidayah.mohamed@umt.edu.my
096683605

Mohammad Bin Salleh

Pembantu Am Pejabat

mohammad.salleh@umt.edu.my
096683839